
Електричний подрібнювач BITEK BT-7019, потужність 1500 Вт, 2 швидкості, чаша 2 л, метал. TT
Продавець: Primetorg
480 ₴490 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: EM-7125 NFFS
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 8 відгуків покупців для «Електричний подрібнювач BITEK BT-7019, потужність 1500 Вт, 2 швидкості, чаша 2 л, метал. TT». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | BiTEK |
| Тип прибора | Блендер |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Тип управления | Механическое |
| Объем чаши | 2 л |
| Количество скоростей | 2 |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Материал чаши | Нержавеющая сталь |
| Состояние | Новое |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Высота | 135 мм |
| Ширина | 223 мм |
| Тип | Овощерезка |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Длина | 242 мм |
| Количество трущих/режущих поверхностей | 4 |
| Наличие контейнера (поддона) | Есть |
| Мощность, Вт | 601-1000 |
💬 Відгуки покупців (8)
2026-03-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-19
Отримала, все відповідає замовленню та фото.Дякую за швидку доставку!Удачі Продавцю!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-16
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна2026-03-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-11
2026-03-03
2026-02-11
Переваги
Швидко відправили2026-02-03
Товар гарної якості та швидко відправили.Все сподобалось.Дякую.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Товар був у наявності


