
Електричний триколісний мотоцикл Kawasaki на акумуляторі та музикою Bambi M 5023EL-2 Зелений
Продавець: Kanctovar
7 999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 5023EL-2
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електричний триколісний мотоцикл Kawasaki на акумуляторі та музикою Bambi M 5023EL-2 Зелений». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Тип | Электромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Варианты управления | Из кабины водителя |
| Максимальная скорость | 7 км/ч |
| Передачи | 2 скорости вперед, 2 скорости назад |
| Максимально допустимая нагрузка | 50 кг |
| Цвет | Зелёный |
| Особенности | Амортизатор, Регулятор громкости, FM-приемник, Световые эффекты, Передние фары, Мелодии, Ремни безопасности |
| Материал корпуса | Пластик |
| Марка | Kawasaki |
| Материал колес | EVA |
| Материал сиденья и спинки | Натуральная кожа |
| Количество двигателей | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Длина | 112 см |
| Ширина | 52 см |
| Высота | 62 см |
| Вес | 13 кг |
| Мощность двигателя | 200 Вт |
| Емкость аккумулятора | 7 А·ч |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Запас хода без подзарядки | 120 мин |
| Время зарядки | 8 час |
| Зарядное устройство | Да |
| Совместимость с маркой | Kawasaki |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-08-14
Переваги
Товар був у наявності


