
Електричний тример для нігтів Білий
Продавець: Big Lavka
885,75 ₴1 181 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1013-074-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електричний тример для нігтів Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Жіночий тример-епілятор 2в1, від USB / Електричний тример для обличчя / Жіночий епілятор для брів

Машинка для видалення катишків Lint Remover YX-5880 / Електричний тример для тканин / Побутовий прилад для одягу

Машинка для стрижки волосся SK-4643 (4 насадки, 10 Вт) / Електричний тример для волосся / Чоловічий тример
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Вес аппарата | 90 г |
| Вид аппарата | Маникюрный |
| Высота | 32 мм |
| Длина | 64 мм |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 64 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-22
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


