
Електричний Турецький кавник на 600 Вт 300 мл на 3 чашки 220В RAF R. 117 Кавоварка для дому
Продавець: Kanctovar
999 ₴1 199 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: R.117/208
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Електричний Турецький кавник на 600 Вт 300 мл на 3 чашки 220В RAF R. 117 Кавоварка для дому». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | RAF |
| Встраиваемая техника | Нет |
| Назначение | Бытовое |
| Сфера использования | Fast-food, Уличная торговля |
| Тип кофеварки | Кофе "по-турецки" |
| Тип профессиональной кофемашины | Полуавтоматическая |
| Тип управления | Сенсорное |
| Тип используемого кофе | Молотый |
| Объем | 0.3 л |
| Давление помпы | 15 бар |
| Потребляемая мощность | 600 Вт |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Капуччинатор | Нет |
| Контроль крепости кофе | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Встроенная кофемолка | Нет |
| Дисплей | Да |
| Подсветка дисплея | Да |
| Таймер | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал кофейника | металл |
| Высота | 230 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Глубина | 160 мм |
💬 Відгуки покупців (4)
2024-01-14
Дуже швидко. Все добре
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-12-30
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-12-18
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-12-14
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


