
Ендоскопічна камера 5 м з підсвічуванням та водонепроникною камерою діаметром 7 мм
Продавець: Velotrend
349 ₴549 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності500 замовлень
Артикул: 5570/SP
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 7 відгуків покупців для «Ендоскопічна камера 5 м з підсвічуванням та водонепроникною камерою діаметром 7 мм». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Диаметр кабеля/трубки | 7 мм |
| Диаметр камеры | 7 мм |
| Длина кабеля/трубки | 5 м |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP67 |
| Максимальная рабочая температура | 70 °С |
| Минимальная рабочая температура | 0 °С |
| Напряжение | 5 В |
| Питание | USB |
| Подсветка | Да |
| Протокол связи | USB 2.0 |
| Разрешающая способность (Мп) | 0.3 |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | CMOS |
| Угол обзора по вертикали | 60 ° |
| Угол обзора по горизонтали | 70 ° |
💬 Відгуки покупців (7)
2026-03-25
2026-02-28
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-15
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-11
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Товар був у наявності2026-02-05
2026-01-17
Переваги
Актуальна ціна2025-12-03
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності