
Енергометр Wi-Fi розумна розетка ATORCH Білий
Продавець: Big Lavka
933 ₴1 244 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1013-971-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Енергометр Wi-Fi розумна розетка ATORCH Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Atorch |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 160 г |
| Высота | 133 мм |
| Длина | 73 мм |
| Материал корпуса | Термопластик |
| Напряжение | 220 В |
| Номинальный ток | 10 А |
| Состояние | Новое |
| Цвет корпуса | Белый |
| Ширина | 76 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-08
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


