
Фанера для випилювання та випалу малюнків А5 4 мм В-04А5 в упаковці 2 шт
Продавець: Kanctovar
135 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 91336/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Фанера для випилювання та випалу малюнків А5 4 мм В-04А5 в упаковці 2 шт». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Атлас |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 4 см |
| Длина | 22.5 см |
| Материал | Фанера |
| Назначение | Рукоделие |
| Тематика заготовки | Полочки, вешалки, ключницы |
| Цвет | Дерево |
| Ширина | 14.7 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-05-22
Не підійшов товар
Переваги
Гарне обслуговування


