
Фен-щітка 3в1 для сушіння та випрямлення волосся One Step Hair Dryer 1000Вт
Продавець: Velotrend
399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: DTOSD/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Фен-щітка 3в1 для сушіння та випрямлення волосся One Step Hair Dryer 1000Вт». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Производитель | One Step Up |
| Высота | 338 мм |
| Защита от перегрева | Да |
| Количество режимов работы | 3 |
| Количество скоростей | 2 |
| Количество температурных режимов | 3 |
| Мощность фена | 1000 Вт |
| Складная ручка | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фен-щетка |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Функция ионизации | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Ширина | 90 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-04-26
Переваги
Гарне обслуговування2026-01-14