
Фен-щітка для укладання волосся One Step Hot Air Brush 0100
Продавець: Kanctovar
499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 9866/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Фен-щітка для укладання волосся One Step Hot Air Brush 0100». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Фен-щітка для укладання волосся One Step Hair Dryer 3 в 1, керамічний нагрів, потужність 1000-1199Вт

Фен-щітка для укладання волосся 2 в 1 з обертовою насадкою Kemei KM-8021 1000Вт

Фен-щітка для укладання волосся 4 в 1 BEAUTYSONIC 550 Вт

Професійна фен-щітка для укладання волосся 4 в 1 VGR V-493 1000 Вт
📋 Технічні характеристики
| Тип | Фен |
| Мощность фена | 1000 Вт |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Количество режимов работы | 3 |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Насадка для выпрямления волос | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Длина сетевого шнура | 1.5 м |
| Высота | 320 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Длина | 85 мм |
| Название прайс-листа | NP-20220216-MIX-G |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-05-16
Отличный магазин. Связались через 10мин. Отправлено очень быстро. Уже получили. Товар всему соответствует. Рекомендую.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


