
Фен-стайлер для волосся на 8 насадок та зручним кейсом Dyson Airwrap HS01 Complete Фуксія
Продавець: Kanctovar
14 499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 8155-1/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Фен-стайлер для волосся на 8 насадок та зручним кейсом Dyson Airwrap HS01 Complete Фуксія». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Професійний Фен-стайлер для волосся з іонізацією та холодним обдуванням Dyson Airwrap HS05 Gold

Фен-стайлер для волосся + 5 насадок, 1500Вт, Золотий / Мультистайлер / Стайлер для волосся / Фен для укладання

Фен-стайлер для волосся 7в1, 1200Вт, Чорний / Стайлер для укладання волосся / Фен щітка / Фен браш
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Dyson |
| Тип | Фен-щетка |
| Мощность фена | 1300 Вт |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Количество насадок | 8 |
| Количество режимов работы | 4 |
| Количество температурных режимов | 3 |
| Холодный обдув | Да |
| Режим Турбо | Да |
| Турмалиновое покрытие | Да |
| Цвет корпуса | Розовый |
| Состояние | Новое |
| Концентратор | Да |
| Насадка для выпрямления волос | Да |
| Складная ручка | Нет |
| Защита от перегрева | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Длина сетевого шнура | 1.8 м |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Вес | 1 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-02-17
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


