
Фільтр змінний для автоматичної напувалки Фонтан для котів 2 шт.
Продавець: Big Lavka
66,75 ₴89 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 2П1010-047-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Фільтр змінний для автоматичної напувалки Фонтан для котів 2 шт.». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Вид животных | Кошки |
| Высота | 10 мм |
| Диаметр | 127 мм |
| Длина | 127 мм |
| Материал | Хлопок |
| Размер породы животных | Средние |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фильтр |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 45 мм |
| Вид | Автоматическая кормушка/поилка |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-20



