
Фітнес-петлі Pro 3 з резиновими ручками.
Продавець: Vint
2 398 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: code1493
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Фітнес-петлі Pro 3 з резиновими ручками.». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | TRX |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальный |
| Тип нагрузки | Вращение |
| Конструкция | Ленточная |
| Цвет | Желтый |
| Состояние | Новое |
| Форма | Фигурная |
| Наименование товара | Функциональные петли Trx Pro 3 (профессиональные) |
| Материал | Прочный нейлон |
| Комплектация | Функциональные петли TRX с обрезиненными ручками и усиленным карабином, дверное крепление TRX, удлинитель TRX с карабином, удлинитель TRX без карабина, сумка для петель TRX, табличка с предупреждением на английском языке |
| Максимальная нагрузка | До 180 кг |
| Длина обрезиненных ручек | 13 см |
| Длина петель | 110-230 см (регулируемая) |
| Длина удлинителя с карабином | 95 см |
| Длина дверного крепления | 35 см |
| Ширина строп | 38 мм |
| Диаметр обрезиненных ручек | 3 см |
| Длина удлинителя без карабина | 97 см |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-09-14
Чудовий трх! Уже займаюсь! Дякую 🙏
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Товар був у наявності2025-08-08
швидко надіслали. все чудово
2025-07-16



