
Фляга-браслет 100 мл на руку Золотой
Продавець: Mytorg
707,2 ₴832 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1014-990-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Фляга-браслет 100 мл на руку Золотой». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 120 г |
| Высота | 119 мм |
| Диаметр | 100 мм |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Назначение фляги | Для воды |
| Объем | 0.1 л |
| Состояние | Новое |
| Тип горловины | Узкая |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Золотистый |
| Ширина | 34 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-09-02
Переваги
Актуальний опис



