
Flydigi B6X з розгіном магнітний напівпровідниковий кулер охолодження для телефона з елементом Пельтьє
Продавець: mybuttins
1 899 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 17-88-42
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Flydigi B6X з розгіном магнітний напівпровідниковий кулер охолодження для телефона з елементом Пельтьє». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 85Напальчники Sarafox v6 Carbon Fiber для гри на смартфоні в пабг пубг pubg, довгі (4 шт) + бокс
ШІ 93Напальчники Sarafox v1 Carbon Wasp Feelers ігрові геймерські для пабга гри на телефоні пубг pubg mobile 2 шт
ШІ 85Комплект Sarafox F6 для гри в 6 пальців ігрові тригери напальчники для телефона PUBG Standoff 2 COD Mobile
ШІ 82Комплект 2 пари ігрові напальчники Sarafox v1.1 для телефона смартфона планшета пубг пабг мобайл pubg mobile
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Flydigi |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 82 мм |
| Глубина | 36 мм |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 61 мм |
| Материал | Пластик |
| Гарантийный срок | 6 Мес |
| Назначение | Для корпуса |
| Количество кулеров | 1 |
| Класс качества | Original |
| Система охлаждения | Активная (кулер) |
| Максимальная скорость вращения | 7200 об/мин |
| Особенности | Регулятор оборотов, Подсветка |
| Максимальный уровень шума | 37 дБ |
💬 Відгуки покупців (3)
2024-07-23
Переваги
Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності2024-07-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили2024-07-10
Кулер шикарний як на вигляд в конструкції так і в ділі охододжує шикарно рекомендую
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності