
Фрезер для манікюру і педикюру Lina Mercedes DM-2000 10 Вт Рожевый YU227
Продавець: YouShine
443 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2000DMFRZRC5
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Фрезер для манікюру і педикюру Lina Mercedes DM-2000 10 Вт Рожевый YU227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 45Світлодіодна Led стрічка 3528 RGB 10 метрів на самоклеючій основі з пультом і блоком живлення YU227
ШІ 78Портативна туристична газова плита з п'єзопідпалом Happy Home BDZ-155-A з пластиковим кейсом YU227
ШІ 85М'яка іграшка Стіч (Stich) з мультфільму Ліло та Стіч, дихає, світиться, колискова YU227
ШІ 75Вішалка-стійка для одягу підлогова подвійна телескопічна Double-Pole Clothes-Black horse YU227
🔍 Схожі товари
Більше →
Професійний фрезер для манікюру 35000 об/хв Сірий

Акумуляторний фрезер для манікюру та педикюру 1800mAh, Синій / Фрезерний апарат для манікюру

Фрезер для манікюру Nail Drill ZS-601 на 45 Вт 35000 об/хв, Червоний / Апарат для манікюру та педикюру

Фрезер для манікюру та педикюру + 5 насадок, Flawless Salon Nails / Бездротовий апарат для нігтів та кутикули
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Вес аппарата | 590 г |
| Вид аппарата | Универсальный |
| Вид товара | Фрезер для маникюра/педикюра |
| Высота | 90 мм |
| Длина | 13 мм |
| Цвет | Розовый |
| Количество насадок | 6 шт |
| Максимальная скорость вращения | 15000 об/мин |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Набор фрез, Наличие педали |
| Мощность | 10 Вт |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Ширина | 60 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-25
Ручка фрезера не держит фрезу, она крутится восьмеркой.
Переваги
Товар не відповідав опису