
Функціональний лялька пупс 36 см для дівчинки з коляскою та дитячим шезлонгом Bamby 86906
Продавець: Kanctovar
1 299 ₴1 559 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 86906
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Функціональний лялька пупс 36 см для дівчинки з коляскою та дитячим шезлонгом Bamby 86906». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bamby |
| Тип | Пупс |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Материал | Пластик |
| Высота | 36 см |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Тип питания | Батарейки |
| Тип батарейки | АА |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 670 мм |
| Ширина упаковки | 390 мм |
| Высота упаковки | 140 мм |
| Вид одежды | Пижама |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-04-15
Товар відповідає фото і опису. Дуже швидко доставили. Всім задоволені. Дякуємо за вашу роботу
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



