
Гамак гавайський Помаранчевий з планкою 100х200
Незалежний AI-аналіз 9 відгуків покупців для «Гамак гавайський Помаранчевий з планкою 100х200». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Тип гамака | Двухместный |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Тип ложа | Цельное полотно |
| Материал ложа | хлопок |
| Длина ложа | 2000 мм |
| Ширина ложа | 1000 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Красный |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Тип | Подвесной гамак |
| Наименование товара | Разноцветный гамак для свежего воздуха, дачи и сада |
| Размеры | 100х200см |
| Материал | 100% хлопок |
| Комплектация | Гамак, сумка для переноски |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
💬 Відгуки покупців (9)
Гамак якісний, супершвидка відправка,є. Розмір заявлено 100см ширина, а приїхав 80см, але це оперативно вирішили. Замовленням задоволена
Товар та якість відповідає ціні)Для дитини - супер річ!Продавця рекомендую! Швидке, приємне оформлення та відправлення замовлення!Один нюанс, прийшов не той колір, але це зовсім не трагічно)
Доброго дня. Повернули Вам для заміни на інший розмір.
Якісний гамак. Дві планки + шпагат.
Все сподобалось
Відправили взагалі не той за розмірами гамак, що був у замовленні. Крім того, були відсутні сумка для переноски та мотузки для кріплення.P.S. 11.08.2025 продавець компенсував 100 грн. за спричинені незручності!
дуже класний гамак,рекомендую



