
Гамак підвісний з планкою 200х100 см Помаранчевий Гавайський гамак Класичний тканий гамак
Продавець: Velotrend
499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 6152/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Гамак підвісний з планкою 200х100 см Помаранчевий Гавайський гамак Класичний тканий гамак». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Длина | 2000 мм |
| Защитная антимоскитная сетка | Не предусмотрена |
| Каркас (стойка) | Есть |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Материал ложа | хлопок |
| Матрас | Нет |
| Навес | Не предусмотрен |
| Состояние | Новое |
| Тип гамака | Одноместный |
| Тип ложа | Цельное полотно |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Ширина | 1000 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-07
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності