
Гайковерт акумуляторний Yato YT-82806
Продавець: Инструмент+
4 925 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: YT-82806
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Гайковерт акумуляторний Yato YT-82806». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Каністра вертикальна для палива металева 20л (товщина 0,8 мм)
ШІ 90Комплект газовий кемпінговий 8 л. INTERTOOL GS-0008
ШІ 94Пістолет заклепувальний для нарізних заклепок 360 мм, M3; M4; M5; M6; M8; M10, STORM INTERTOOL RT-0020
ШІ 95Набір інструментів 111 од. STORM, 1/2", 1/4", Сr-V INTERTOOL ET-8111
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Yato |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Максимальный крутящий момент | 700 H*m |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 3 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Вес | 2 кг |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-05-18
Дякую за замовлення, звертайтесь до нас ще, додаємо нові товари.