
Гайковерт ударний 48V з 2 акумуляторами та 25 насадками в кейсі
Продавець: Kanctovar
1 899 ₴3 999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності120 замовлень
Артикул: 16173-1/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Гайковерт ударний 48V з 2 акумуляторами та 25 насадками в кейсі». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип патрона | Квадрат 1 1/2" |
| Режим инструмента | ударный |
| Максимальный крутящий момент | 300 H*m |
| Питание | Аккумулятор |
| Потребляемая мощность | 48 Вт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 5 А·ч |
| Вес | 1.5 кг |
| Состояние | Новое |
| Ударный режим | Да |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Реверс | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
💬 Відгуки покупців (4)
2025-08-15
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-07-30
Переваги
Ввічливий продавець2024-12-03
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-07-16
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



