
Газонокосарка акумуляторна для косовиці трави 24 Вт Червона Акумуляторний триммер для газону
Продавець: Kanctovar
1 399 ₴3 599 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: Покос 24Вт-3
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Газонокосарка акумуляторна для косовиці трави 24 Вт Червона Акумуляторний триммер для газону». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Газонокосилка |
| Тип привода | Аккумулятор |
| Выброс скошенной травы | Боковой выброс |
| Количество колес | 2 шт |
| Материал деки | Сталь |
| Регулировка высоты скашивания | Да |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | С аккумулятором и зарядным устройством |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 24 В |
| Время работы от аккумулятора | 30 мин |
| Длина | 1300 мм |
| Вес | 2.2 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-05-23
Переваги
Швидко зв'язались, Швидко відправили


