
Газова чавунна настільна плита 9.2 кВт на 3 контури горіння Sarra GB-15
Продавець: Kanctovar
1 499 ₴1 770 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 110716/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Газова чавунна настільна плита 9.2 кВт на 3 контури горіння Sarra GB-15». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Тип оборудования | Плита |
| Типы топлива | Газ |
| Тип газа | Пропан/Бутан |
| Номинальная мощность | 920 Вт |
| Расход газового топлива | 550 г/час |
| Пьезорозжиг | Нет |
| Материал газовой горелки | Чугун |
| Вес | 6 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Диаметр устанавливаемой емкости | 180 мм |
| Время закипания 1л воды | 3 мин |
| Оптимально для количества человек | 1 |
| Ветрозащита | Нет |
| Длина | 400 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Высота | 200 мм |
| Газовый баллон | Нет |
| Плита | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-07-25
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


