
Газова турбо запальничка з регульованим полум'ям та захистом від вітру 170х34мм
Продавець: Velotrend
399 ₴599 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 8207/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Газова турбо запальничка з регульованим полум'ям та захистом від вітру 170х34мм». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →
Газова турбо запальничка з регульованим полум'ям та захистом від вітру 170х34мм

Газова турбо запальничка вітрозахисна багаторазова газова запальничка металева Лучшая цена

Газова турбо запальничка вітрозахисна багаторазова газова запальничка металева YU227

Газова турбо запальничка вітрозахисна багаторазова газова запальничка металева SN27
📋 Технічні характеристики
| Высота | 170 мм |
| Материал | Металл |
| Ширина | 34 мм |
| Вес | 120 кг |
| Назначение | Универсальная |
| Особенность зажигалки | Карманная |
| Состояние | Новое |
| Способ подачи газа | С турбонаддувом |
| Тип зажигалки | Газовая |
| Цвет | Золотистый |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-03-26
Дякую за чудовий сервіс
Переваги
Гарне обслуговування2025-12-16
Переваги
Гарне обслуговування2025-11-20
Супер
Переваги
Гарне обслуговування