
HDMI конвертер VGA без звуку
Продавець: Big Lavka
99 ₴132 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 2П0501-011-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «HDMI конвертер VGA без звуку». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 15 мм |
| Глубина | 45 мм |
| Разрешение | 1920x1080 |
| Тип преобразования | HDMI-VGA |
| Тип устройства | Конвертер сигнала |
| Цвет корпуса | Черный |
| Ширина | 45 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності


