
Гелевий акумулятор STAR SOLAR 12V 100Ah GEL 2023 рік
Продавець: Kanctovar
7 450 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: STAR SOLAR 100/RB
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Гелевий акумулятор STAR SOLAR 12V 100Ah GEL 2023 рік». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота | 25.4 мм |
| Ширина | 17.9 мм |
| Длина | 41.5 мм |
| Тип аккумулятора | GEL |
| Емкость аккумулятора | 100 А·ч |
| Цвет корпуса | Синий |
| Материал изготовления корпуса | Пластик ABS |
| Напряжение | 12 В |
| Ток заряда | 40 А |
| Состояние | Новое |
| Тип токовывода | Т11 |
💬 Відгуки покупців (5)
2023-06-24
2023-06-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-06-05
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-05-25
Переваги
Швидко відправили2023-05-24
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




