
Гелевий акумулятор Viper GEL 12V 200AH 6FM200 2025 року
Продавець: Kanctovar
20 199 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: Viper AGM 200AH
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Гелевий акумулятор Viper GEL 12V 200AH 6FM200 2025 року». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Viper |
| Тип аккумулятора | GEL |
| Емкость аккумулятора | 200 А·ч |
| Тип токовывода | Т11 |
| Напряжение | 12 В |
| Материал изготовления корпуса | Пластик ABS |
| Цвет корпуса | Серый |
| Состояние | Новое |
| Длина | 530 мм |
| Высота | 275 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Вес | 60 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-11-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



