
Генератор бензиновий 4 кВт COVAX CV10700DX E2
Продавець: Kanctovar
14 999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: CV10700DX E2/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 6 відгуків покупців для «Генератор бензиновий 4 кВт COVAX CV10700DX E2». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Covax |
| Вес | 45 кг |
| Время непрерывной работы | 8 час |
| Высота | 440 мм |
| Длина | 600 мм |
| Конструкция | Портативная |
| Максимальная мощность | 4 кВт |
| Напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 3.5 кВт |
| Объем масляной системы двигателя | 0.6 л |
| Объем топливного бака | 15 л |
| Потребление топлива | 0.4 л/ч |
| Режимы запуска | Электростартер |
| Состояние | Новое |
| Тип генератора | Синхронный |
| Тип топлива | Бензин |
| Частота тока | 50 Гц |
| Ширина | 430 мм |
💬 Відгуки покупців (6)
2024-08-04
В комплекті не все було що вказано на комплекті коробки
Переваги
Актуальна ціна2024-07-20
отримав добре працює гарно
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-07-17
Переваги
Товар був у наявності2024-07-02
2024-06-28
не щмонли дозвонитися со вчорашньго дня щоб скасувати то попередити
Переваги
Ввічливий продавець2024-04-18
Швидко відправили.Все працює, дуже задоволені!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


