
Генератор бензиновий 7,5 кВт COVAX CV10000LD-E2
Продавець: Kanctovar
27 499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: CV10000LD-E2/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Генератор бензиновий 7,5 кВт COVAX CV10000LD-E2». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Covax |
| Тип топлива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронный |
| Конструкция | Портативная |
| Напряжение | 230 В |
| Номинальная сила тока | 32 А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 7 кВт |
| Максимальная мощность | 7.5 кВт |
| Время непрерывной работы | 8 час |
| Состояние | Новое |
| Объем масляной системы двигателя | 1.1 л |
| Объем топливного бака | 26 л |
| Мощность двигателя | 7 л. с. |
| Потребление топлива | 1.2 л/ч |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Длина | 695 мм |
| Высота | 530 мм |
| Ширина | 545 мм |
| Вес | 88 кг |
| Режимы запуска | Электрический, Ручной запуск |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-24
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


