
Гейзерна кавоварка Bialetti Moka Express 270 мл. 6 чашок Червона
Продавець: KmBK
2 635 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 0004943/NP
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Гейзерна кавоварка Bialetti Moka Express 270 мл. 6 чашок Червона». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bialetti |
| Страна производитель | Румыния |
| Вес | 0.36 кг |
| Высота | 203 мм |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Тип используемого кофе | Молотый |
| Цвет корпуса | Красный |
| Ширина | 145 мм |
| Объем | 270 |
| Количество вмещаемых чашек | 6 |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-11-05
Швидко і ввічливо! Якість товару справжня! Кава радує!)
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності






