
Гейзерна кавоварка для плити на 6 чашок 300 мл із нержавіючої сталі MR-6 в упаковці 1 шт
Продавець: Kanctovar
399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 117187/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Гейзерна кавоварка для плити на 6 чашок 300 мл із нержавіючої сталі MR-6 в упаковці 1 шт». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Maker |
| Встраиваемая техника | Нет |
| Назначение | Бытовое |
| Сфера использования | Fast-food |
| Тип кофеварки | Гейзерная |
| Тип используемого кофе | Молотый |
| Объем | 0.3 л |
| Фильтр | постоянный |
| Цвет корпуса | Другой |
| Состояние | Новое |
| Капуччинатор | Нет |
| Способ приготовления капуччино | ручной |
| Контроль крепости кофе | Да |
| Индикатор уровня воды | Нет |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Материал кофейника | металл |
| Высота | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Глубина | 100 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2023-12-17
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили2023-12-02
Задоволений!!!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності





