
Гібридний інвертор EASUN 8,5 кВт із чистою синусоїдою 48V (51,2V) ISolar-SMG-II-8.5KW-WIFI
Продавець: Fenix Shops
32 000 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 9206
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Гібридний інвертор EASUN 8,5 кВт із чистою синусоїдою 48V (51,2V) ISolar-SMG-II-8.5KW-WIFI». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 80Тример VINTAGE Т9 БУДДА зі знімним акумулятором професійна машинка для стрижки волосся вусів та бороди
ШІ 85Бездротові сенсорні навушники Bluetooth A6S Чорні
ШІ 94Набір дисків 4 шт (75 мм) для міні болгарки по металу, по дереву, по бетону, шліфувальний
ШІ 81Портативний міні кондиціонер зволожувач повітря 3 в 1 Arctic Air Ultra 10 Вт з USB і LED-підсвіткою
🔍 Схожі товари
Більше →
Гібридний інвертор EASUN 4 кВт із чистою синусоїдою 24V (25,6V) ISolar-SMG-II-4KW-WIFI

Гібридний інвертор EASUN 3,2 кВт із чистою синусоїдою 24V (25,6V) ISolar-SMG-II-3.2KW-WIFI

Гібридний інвертор EASUN 3,2 кВт із чистою синусоїдою 24V (25,6V) ISolar-SMH-II-3.2KW-WIFI

Гібридний інвертор EASUN 6,2 кВт із чистою синусоїдою 48V (51,2V) ISolar SMH-III-6,2KW-WiFi
📋 Технічні характеристики
| Производитель | EASUN POWER |
| Тип рабочей величины | Мощность |
| Номинальное входное напряжение | 48 В |
| Номинальный ток | 140 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номинальное выходное напряжение | 220~240 В |
| Номинальная мощность | 8500 Вт |
| Допустимая пиковая мощность | 17000 Вт |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Количество аналоговых входов | 1 |
| КПД, не менее | 93 % |
| Состояние | Новое |
| Максимальная мощность | 8500 Вт |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-29
Взагалі дуже задоволений. Але є нюанси для покупців яким потрібно знати більше параметрів (довелось консультуватися у технічного фахівця магазину)
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності