
Гібридний перетворювач інвертор для сонячних батарей TommaTech 3600W YT29912
Продавець: Kanctovar
36 999 ₴49 899 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: YT29912
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Гібридний перетворювач інвертор для сонячних батарей TommaTech 3600W YT29912». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | TommaTech |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние | Новое |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Максимальная мощность | 3600 Вт |
| Тип предохранителя | Автоматический |
| Цвет корпуса | Синий |
| Материал корпуса | Металл и пластик |
| Номинальная мощность | 1000 Вт |
| Дополнительный аккумулятор | False |
| Импульсная мощность | 2000 Вт |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-07-05
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-07-04
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


