
Гібридний сонячний інвертор із чистою синусоїдою RAGGIE RGH-2000W 24 V Інвертор із розділеною фазою із захистом
Продавець: Kanctovar
12 999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: RGH-2000W 24 V/237
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Гібридний сонячний інвертор із чистою синусоїдою RAGGIE RGH-2000W 24 V Інвертор із розділеною фазою із захистом». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Длина | 455 мм |
| Ширина | 285 мм |
| Высота | 200 мм |
| Вес | 15.3 кг |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от переполюсовки | Да |
| Номинальная мощность | 2000 Вт |
| Пиковая мощность | 6000 Вт |
| Номинальное напряжение батареи | 24 В постоянного тока |
| Эффективность передачи | ≧90% |
| Связь | SNMP (дополнительная опция) |
| Температура | -20~+75℃ |
| Система охлаждения | интеллектуальная система управления охлаждающим вентилятором |
| Индикация | Звуковая |
| Интерфейс для подключения внешних устройств | RS232, USB |
| Дополнительный аккумулятор | 0 |
| Частота тока | 50 Гц |
| Выходная мощность | 220 Вт |
| Время переключения | 5 мс |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Тип предохранителя | Автоматический |
| Тип корпуса | Негерметичный |
| Количество входных розеток | 1 шт |
| Автоматическая регулировка напряжения | 1 |
| Защита от перегрузки | 1 |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-15
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


