
Гірлянда штора 2х2 м USB пульт ДУ 8 функцій 8 ліній 160 LED CURTAIN-160W-2 Білий HP227
Продавець: HappyHouse
117 ₴292,3 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 160W2GRLNDC20
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Гірлянда штора 2х2 м USB пульт ДУ 8 функцій 8 ліній 160 LED CURTAIN-160W-2 Білий HP227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 82Термоустілки для ніг хімічні Foot Warmers MEN р. 40-44 HP227
ШІ 75Кабель для роутера 12v Підвищувальний кабель для живлення Wi-Fi роутера від PowerBank або USB-джерела з переобразом HP227
ШІ 74Лампочка з акумулятором 2x18650 MHZ 20W 8442 HP227
ШІ 20Повербанк Power Bank 20000mAh з індикатором заряду виходом на 2-USB XGRO1O HP227
🔍 Схожі товари
Більше →
Гірлянда штора 2х2 м Xmas 160 led WW-9 Теплий білий на мідному дроті+з'єднувач Лучшая цена

Гірлянда штора 2х2 м USB пульт ДУ 8 функцій 8 ліній 160 LED CURTAIN - 160 M2 Мікс Лучшая цена

Гірлянда штора 2х2 м USB пульт ДУ 8 функцій 8 ліній 160 LED CURTAIN-160W-2 Білий Лучшая цена

Гірлянда штора 2х2 м USB пульт ДУ 8 функцій 8 ліній 160 LED CURTAIN - 160 M2 Мікс HP227
📋 Технічні характеристики
| Высота | 2000 мм |
| Длина | 2000 мм |
| Цвет свечения | Белый |
| Цвет шнура питания | Прозрачный |
| Цветовая гамма | Белый |
| Количество ламп | 160 шт |
| Количество светодиодов | 160 шт |
| Напряжение | 220 В |
| Состояние | Новое |
| Тип гирлянды | Штора комнатная |
| Тип питания | Сеть |
| Тип освещения | Светодиодная гирлянда |
| Упаковка | Коробка |
| Форма лампочки | Классическая |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-01-25
Переваги
Актуальна ціна2026-01-21
кабель у перші хвилини підключення дуже нагрівся і став плавитися.
Переваги
Товар не відповідав опису