
Гірлянда-штора світлодіодна 160 LED 2х2 м USB Теплий білий HP227
Продавець: HappyHouse
198 ₴330,6 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 2X2USBGRLNDC20
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Гірлянда-штора світлодіодна 160 LED 2х2 м USB Теплий білий HP227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 82Термоустілки для ніг хімічні Foot Warmers MEN р. 40-44 HP227
ШІ 75Кабель для роутера 12v Підвищувальний кабель для живлення Wi-Fi роутера від PowerBank або USB-джерела з переобразом HP227
ШІ 74Лампочка з акумулятором 2x18650 MHZ 20W 8442 HP227
ШІ 20Повербанк Power Bank 20000mAh з індикатором заряду виходом на 2-USB XGRO1O HP227
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота | 2000 мм |
| Длина | 2000 мм |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Цветовая гамма | Теплый белый |
| Напряжение | 220 В |
| Состояние | Новое |
| Тип гирлянды | Штора комнатная |
| Тип питания | Сеть |
| Тип освещения | Светодиодная гирлянда |
| Форма лампочки | Классическая |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-02-08
Переваги
Актуальний опис2026-02-03
Переваги
Товар не відправили