
Гірлянда USB Штора "Роса" 3х2 метри 200 LED 8 режимів світіння Теплий білий
Продавець: Velotrend
359 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності350 замовлень
Артикул: 8270/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Гірлянда USB Штора "Роса" 3х2 метри 200 LED 8 режимів світіння Теплий білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота | 2000 мм |
| Длина | 3000 мм |
| Количество режимов свечения | 8 |
| Количество светодиодов | 200 шт |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Напряжение | 5 В |
| Режим работы | Динамический |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип гирлянды | Штора комнатная |
| Тип крепления | Крючок |
| Тип освещения | Электрическая гирлянда |
| Тип питания | USB |
| Упаковка | Коробка |
| Управление | Пульт ДУ |
| Форма лампочки | Капля |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Цвет шнура питания | Прозрачный |
| Цветовая гамма | Теплый белый |
💬 Відгуки покупців (5)
2026-01-08
Переваги
Гарне обслуговування2026-01-06
Переваги
Товар був у наявності2025-12-29
Заказував гірлянду 3х2, прийшла 3х3. Був розчарований, але повертати не став. Проявили неуважність, шкода. Вислали дуже швидко з цим все ок.
Переваги
Швидко відправили, Ввічливий продавець2025-12-29
Все працює,гарно
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-24
Рекомендую
Переваги
Швидко відправили