
Гірлянда Водоспад колір світіння Прапор України 3,0Х2,0 м 220В IT-RAINS-320-BWW
Продавець: Kanctovar
699 ₴1 049 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 7447/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Гірлянда Водоспад колір світіння Прапор України 3,0Х2,0 м 220В IT-RAINS-320-BWW». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип освещения | Светодиодные сетки и занавесы |
| Режим работы | Динамический |
| Количество режимов свечения | 8 |
| Цветовая гамма | Голубой, Желтый |
| Потребляемая мощность | 220 Вт |
| Количество ламп | 320 шт |
| Упаковка | Коробка |
| Состояние | Новое |
| Тип гирлянды | Штора комнатная |
| Высота | 3000 мм |
| Ширина | 2000 мм |
| Тип питания | Сеть |
| Цвет шнура питания | Белый |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-12-09



