
Гірлянда водоспад "Прапор України" 3х2 м 8 режимів 320 LED прозорий провід 220В жовто-синій
Продавець: Fenix Shops
800 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 7447//1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Гірлянда водоспад "Прапор України" 3х2 м 8 режимів 320 LED прозорий провід 220В жовто-синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 80Тример VINTAGE Т9 БУДДА зі знімним акумулятором професійна машинка для стрижки волосся вусів та бороди
ШІ 85Бездротові сенсорні навушники Bluetooth A6S Чорні
ШІ 94Набір дисків 4 шт (75 мм) для міні болгарки по металу, по дереву, по бетону, шліфувальний
ШІ 81Портативний міні кондиціонер зволожувач повітря 3 в 1 Arctic Air Ultra 10 Вт з USB і LED-підсвіткою
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип освещения | Электрическая гирлянда |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Количество режимов свечения | 8 |
| Цветовая гамма | Синий, Желтый |
| Напряжение | 220 В |
| Количество светодиодов | 320 шт |
| Упаковка | Коробка |
| Степень защиты IP | 44 |
| Состояние | Новое |
| Длина | 2000 мм |
| Высота | 3000 мм |
| Тип питания | Сеть |
| Цвет шнура питания | Белый |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-12-20

