
Гірлянда водоспад Xmas 480 LED 480-WW 3x3 м Теплий білий YU227
Продавець: YouShine
631 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 3X3M480WWGRLNDC1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Гірлянда водоспад Xmas 480 LED 480-WW 3x3 м Теплий білий YU227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 45Світлодіодна Led стрічка 3528 RGB 10 метрів на самоклеючій основі з пультом і блоком живлення YU227
ШІ 78Портативна туристична газова плита з п'єзопідпалом Happy Home BDZ-155-A з пластиковим кейсом YU227
ШІ 85М'яка іграшка Стіч (Stich) з мультфільму Ліло та Стіч, дихає, світиться, колискова YU227
ШІ 75Вішалка-стійка для одягу підлогова подвійна телескопічна Double-Pole Clothes-Black horse YU227
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 3000 мм |
| Длина | 3000 мм |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Цвет шнура питания | Прозрачный |
| Цветовая гамма | Теплый белый |
| Количество ламп | 480 шт |
| Количество светодиодов | 480 шт |
| Напряжение | 220 В |
| Режим работы | Динамический |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип гирлянды | Штора комнатная |
| Тип питания | Сеть |
| Тип освещения | Светодиодная гирлянда |
| Упаковка | Коробка |
| Форма лампочки | Классическая |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-17
З товаром все ок. З мінусів: відправили пізніше обіцяного, переплутали колір, замінили на вірний але доставку за заміну призначили платити мені. У мене Smart доставка я взагалі не мала платити…
Переваги
Відправляли довше обіцяного