
Гірлянда вулична Ретро Лампочки на 10 штук LED 50 та 5 метрів МХ 20-6 Кольорові
Продавець: Kanctovar
600 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 113123/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Гірлянда вулична Ретро Лампочки на 10 штук LED 50 та 5 метрів МХ 20-6 Кольорові». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Длина | 5000 мм |
| Количество ламп | 10 шт |
| Количество светодиодов | 50 шт |
| Максимальная рабочая температура | 70 град. |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность | 220 Вт |
| Режим работы | Статический |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 65 |
| Тип гирлянды | Шарики комнатная, Шарики Уличная |
| Тип освещения | Светодиодная гирлянда |
| Тип питания | Сеть |
| Упаковка | Коробка |
| Форма лампочки | Шарик |
| Форма сечения | Круглая |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Цвет шнура питания | Черный |
| Цветовая гамма | RGB |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-02
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



