
Гірський велосипед 29 дюйма 19 рама Hydraulic LTWO Crosser Jazz 29" блакитний
Продавець: Kanctovar
8 000 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: Jazzz 29" 19 Г.
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Гірський велосипед 29 дюйма 19 рама Hydraulic LTWO Crosser Jazz 29" блакитний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Гірський велосипед 29 дюймів 21 рама (21sSHIMANO+Hydra) Crosser SHADOW 29 Чорний

Гірський велосипед 29 дюймів розмір рами 19" Azimut Scorpion GFRD Чорно-жовтий

Гірський велосипед 29 дюймів 21 рама (21sSHIMANO+Hydra) Crosser SHADOW 29 Medlock Сірий

Гірський велосипед 29 дюйма 19 рама Hydraulic LTWO Crosser Jazz 29" зелений
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Crosser |
| Возрастная группа | С 12 лет |
| Год выпуска | 2021 |
| Диаметр колеса/диска | 29" |
| Задний тормоз | Дисковый гидравлический |
| Количество колес велосипеда | 2 |
| Количество скоростей | 21 |
| Конструкция вилки | Пружинно-эластомерная |
| Максимальный вес | 130 кг |
| Материал изготовления рамы | Алюминиевый сплав |
| Надувные колеса | Да |
| Передний тормоз | Дисковый гидравлический |
| Пол | Унисекс |
| Размер рамы | 19" |
| Состояние | Новое |
| Тип амортизации | Передний |
| Тип велосипеда | Горный MTB |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Цвет | Голубой |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-07-22
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили


