
Гірський Велосипед TopRider 24 дюймів"611" салатовий
Продавець: Kanctovar
6 999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: TopRider 24 Слатовый
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Гірський Велосипед TopRider 24 дюймів"611" салатовий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | TopRider |
| Пол | Унисекс |
| Тип велосипеда | Горный MTB |
| Возрастная группа | С 12 лет |
| Диаметр колеса/диска | 24" |
| Размер рамы | 13,5-15" |
| Задний тормоз | Дисковый механический |
| Материал изготовления рамы | Алюминиевый сплав |
| Количество колес велосипеда | 2 |
| Тип амортизации | Передний |
| Передний тормоз | Дисковый механический |
| Количество скоростей | 21 |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Цвет | Синий |
| Конструкция вилки | Пружинно-эластомерная |
| Вес | 18 кг |
| Надувные колеса | Да |
| Год выпуска | 2020 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-10-11







