
Глюкометр з автоматичним кодуванням та ланцетним пристроєм
Продавець: Velotrend
499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 17296/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Глюкометр з автоматичним кодуванням та ланцетним пристроєм». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Вес | 35 г |
| Время измерения | 8 сек |
| Высота | 103 мм |
| Высота дисплея | 40.9 мм |
| Глубина | 17 мм |
| Звуковое оповещение | Да |
| Звуковой сигнал при высоком уровне сахара | Да |
| Звуковой сигнал при низком уровне сахара | Да |
| Калибровка результата | По плазме/По цельной крови |
| Количество батареек | 1 шт |
| Количество крови для анализа | 1 мкл |
| Ланцетное устройство | Да |
| Максимальный диапазон измерения | 33.3 ммоль/л |
| Место прокола | Палец/Альтернативные части тела |
| Метод измерения | Электрохимический |
| Минимальный диапазон измерения | 1.1 ммоль/л |
| Состояние | Новое |
| Тип элементов питания | CR2032 |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Ширина | 32 мм |
| Ширина дисплея | 16.9 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-10
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності