
Гнучка Бездротова Сенсорна Світлодіодна Світлодіодна Настільна Лампа з Підставкою під Телефон QP-2208Y
Продавець: Kanctovar
349 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 01413/D
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Гнучка Бездротова Сенсорна Світлодіодна Світлодіодна Настільна Лампа з Підставкою під Телефон QP-2208Y». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Настольная лампа |
| Состояние | Новое |
| Количество источников света | 1 |
| Материал каркаса | пластик |
| Тип выключателя | Сенсорный выключатель на корпусе |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 4 Вт |
| Напряжение сети | 5 В |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Тип крепления | На поверхность |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Высота | 335 мм |
| Ширина | 100 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-07
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності


