
Годинник дзеркальний з проекцією часу, DS-3618LP, Чорний / Дзеркальний LED годинник з проекцією та будильником
Продавець: GoodChoise
269,1 ₴384,43 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234572238
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Годинник дзеркальний з проекцією часу, DS-3618LP, Чорний / Дзеркальний LED годинник з проекцією та будильником». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип часов | Настольные |
| Состояние | Новое |
| Тип механизма | Электронный |
| Индикация времени | Проекционная |
| Радио | Нет |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет циферблата | Зеленый |
| Термометр | Да |
| Подсветка | Да |
| Голосовое оповещение | Нет |
| Тип будильника | звуковой сигнал |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Тип управления | Механическое |
| Ширина | 185 мм |
| Глубина | 42 мм |
| Высота | 95 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-19
Хороший интернет магазин.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна
