
Годинник кубик хамелеон, що світиться, з температурою датою і будильником CX 508 8x8x8см
Продавець: Primetorg
116,91 ₴137,54 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності110 замовлень
Артикул: 1246 - 00006741
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Годинник кубик хамелеон, що світиться, з температурою датою і будильником CX 508 8x8x8см». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Тип часов | Настольные |
| Состояние | Новое |
| Тип механизма | Электронный |
| Индикация времени | Электронная/цифровая |
| Форма | Квадратная |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Разные цвета |
| Циферблат | Арабские цифры |
| Термометр | Да |
| Подсветка | Да |
| Тип будильника | звуковой сигнал |
| Тип питания | Батарейки |
| Тип управления | Электронное |
| Функция календаря | Да |
| Ширина | 8 мм |
| Высота | 8 мм |
| Длина | 8 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-03
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


