
Господарська міцна клетчата сумка 60х60х15 см №3 X4-120 з ручками на змійці
Продавець: Kanctovar
99 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 83829/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Господарська міцна клетчата сумка 60х60х15 см №3 X4-120 з ручками на змійці». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сумка для покупок |
| Цвет | Разные цвета |
| Количество отделений | 1 |
| Тип застежки | Молния |
| Узоры и принты | Клетка |
| Подкладка | Нет |
| Эргономичные ручки | Нет |
| Высота | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глубина | 150 мм |
| Состояние | Новое |
| Материал | Полиэстер |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-01-05
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



