
Гойдалка садова з регулюючим дахом для дітей Bambi M 4019-2 Зелений
Продавець: Kanctovar
2 099 ₴2 299 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: M 4019-2
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Гойдалка садова з регулюючим дахом для дітей Bambi M 4019-2 Зелений». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Тип качели | 2-х местная не раскладная |
| Комплектация навесом | Да |
| Материал каркаса | металл |
| Опора | 4 ножки |
| Материал навеса | ткань |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 750 мм |
| Глубина | 1060 мм |
| Высота | 1170 мм |
| Вес | 7 кг |
| Глубина сиденья | 300 мм |
| Ширина спинки | 700 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2023-12-12
2023-08-10







