
Гойдалка Заколисуючий центр шезлонг для новонароджених з музикою та вібро режимом
Продавець: Kanctovar
2 099 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності70 замовлень
Артикул: 6915-2
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Гойдалка Заколисуючий центр шезлонг для новонароджених з музикою та вібро режимом». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | MASTELA |
| Материал изготовления каркаса | пластик, металл |
| Наличие ремней безопасности | Да |
| Колесики | Нет |
| Антискользящие накладки на ножках | Да |
| Особенности | Мобиль с игрушками, Игровые подвески, Ремни безопасности |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Солнцезащитный козырек | Нет |
| Электронный музыкальный блок | Да |
| Навесной игровой элемент | карусель с игрушками |
| Съемный чехол | Сиденья, Спинки |
| Механизм качания | Нет |
| Контроль качания таймером | Нет |
| Функция вибрации | Да |
| Возможность использования в качестве качели | Да |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Ширина | 510 мм |
| Глубина | 730 мм |
| Высота | 640 мм |
| Вес | 2.4 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-24
Замовила вдень. Та наступного дня отримала. Дуже швидко. Якість супер. Моїй дитині подобається
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


