
Графічний калькулятор Hp Prime V1 SAT/AP/IB 32/256 Сріблястий
Продавець: Mytorg
5 496,95 ₴6 467 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1013-201-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Графічний калькулятор Hp Prime V1 SAT/AP/IB 32/256 Сріблястий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Hewlett Packard |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 228 г |
| Вид | Карманный |
| Длина | 182 мм |
| Разрядность | 20 |
| Тип | Графический |
| Толщина | 14 мм |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 83 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-18
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


